KWAS HIALURONOWY

Wypełniacze to produkty, które trwale lub czasowo wypełniają wolne przestrzenie między miękkimi tkankami. Najczęściej stosowanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy, naturalna substancja która występuje w organizmie człowieka.
Jest również substancją wchłanialną co oznacza, że wyniki zabiegów z jego użyciem są w pełni odwracalne. Preparaty do wypełniania zmarszczek mają postać żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia ja dając bardzo naturalne efekty. Zabieg trwa ok. 15-30 minut, a efekt podania wypełniacza jest natychmiastowy.

saxyladeefin3trim1

MEDYCYNA ESTETYCZNA

iStock_000004951392Medium

ZWIĘKSZENIE OBJĘTOŚCI

 • poprawienie konturu ust i ich uwypuklenie
 • podniesienie policzków lub ich modelowanie
 • poprawienie owalu twarzy
shutterstock_149316323

LIKWIDACJA I ZMNIEJSZENIE ZMARSZCZEK

 •  między brwiami (lwia zmarszczka)
 • na czole
 • wokół oczu (kurze łapki)
 • zmarszczki „Marionetki”
 • zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza)
 • fałdy nosowo-wargowe
 • opadnięte kąciki ust
colorful makeup

KOREKCJE TWARZY

 • korekcja nasady nosa
 • korekcja brody
 • uniesienie brwi
 • poprawa nawilżenia i sprężystości skóry twarzy, szyi, dekolt

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w zakresie MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.
Aby umówić się na wizytę prosimy o kontakt z rejestracją pod nr telefonu 510 10 80 90

Po konsultacji, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z rabatem!!!

Pure skin
BOTOX- USUWANIE ZMARSZCZEK

Botox ma za zadanie wstrzymać rozwój zmarszczek mimicznych. U osób z nadmierną mimiką twarzy zmarszczki te pojawiają się dość szybko i później jest ciężko w zupełności je zlikwidować.

Botox powoduje zahamowanie przewodzenia impulsów w nerwach ruchowych, w wyniku czego dochodzi do osłabienia wybranych fragmentów mięśni mimicznych twarzy. Niewielki paraliż tych mięśni zapobiega ich kurczeniu, co z kolei przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry.

esthlis
PRZEZNACZENIE I ZASTOSOWANIE BOTOX-U:
 • zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka)
 • zmarszczki poziome czoła
 • zmarszczki powieki dolnej
 • zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza)
 • zmarszczki wokół oczu (tzw. kurze łapki)
MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod regeneracji skóry zapobiegająca równocześnie starzeniu się skóry.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych, które w zależności od potrzeb skóry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta.

W ten sposób dostarczane w koktajlu witaminowym substancję aktywne pobudzają w skórze naturalne procesy regeneracyjne, poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy.

Najczęściej stosowane przez nas preparaty zawierają m.in. kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, witaminy, oligoelementy czy aminokwasy.

Mezoterapia igłowa daje nam możliwość ominięcia warstwy rogowej naskórka, która utrudnia przenikanie substancji czynnych do głębszych warstw skóry, dlatego też jest ona dużo skuteczniejsza od wszystkich drogich kremów przeciwzmarszczkowych i regeneracyjnych.

METODĘ STOSUJEMY W PRZYPADKU:

 • utraty jędrności skóry
 • utraty nawilżenia skóry
 • starzenia skóry
 • przebarwień
 • zmarszczek
 • cieni i obrzęków pod oczami

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY PACJENTÓW

ZMARSZCZKI POZIOME CZOŁA
ZMARSZCZKI POWIEKI DOLNEJ
ZMARSZCZKI WOKÓŁ UST
KOREKTA KSZTAŁTU UST
INNE

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Imię i nazwisko

Numer telefonu (wymagane)

Zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią.

NASZE PORADY STOMATOLOGICZNE

Kto powinien nosić aparat ortodontyczny?

Wady zgryzu... Temat, który wielu osobom spędza sen z powiek. Gdzie tylko się nie obejrzymy widzimy reklamy z idealnie uśmiechniętymi modelami czy modelkami. "Dla mnie już za późno." czy też "Aparaty zakładają dzieci jak ja będę wyglądała." To zdania które najczęściej odrzucają wizję prostego zgryzu. A gdybym Wam powiedziała, że wady zgryzu nie tylko niosą ze sobą negatywne wrażenia estetyczne ale przede wszystkim zdrowotne? Prawidłowy zgryz i proste zęby są mniej podatne na próchnicę i choroby przyzębia. Oczywiście łatwiej jest również proste zęby utrzymać w czystości (wygodniej się szczotkuje).
Read More

Zęby białe jak śnieg.

Piękny uśmiech znacząco ułatwia życie - nie tylko prywatne ale i zawodowe. Pamiętajmy jednak żeby nasze zęby robiły wrażenie muszą być białe Wybielanie zębów to stosunkowo prosty i bezbolesny zabieg stomatologiczny. Z każdym dniem pojawiają się nowe metody. Istnieje masa opisów jak można osiągnąć porcelanową biel zębów domowymi sposobami. Nie jestem pewna na ile są skuteczne. Najskuteczniejsze jest wybielanie przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym. Przed przystąpieniem do wybielania należy pozbyć się wszystkich ubytków ponieważ żel wybielający mógłby dostać się do wnętrza zęba i go uszkodzić.

Jak wygląda zabieg scalingu?

Dbanie o piękno białych zębów to nie tylko ich mycie. Jak wiadomo jest to sprawa zasadnicza ale nie zawsze pozwoli nam uniknąć najczęstszych problemów jamy ustnej. Właśnie z tego powodu tak często musimy przypominać naszym pacjentom o regularnych wizytach kontrolnych. Jeżeli faktycznie dbamy o higienę naszej jamy ustnej to jest spora szansa, że nie musimy się przejmować problemem próchnicy. Jest jednak możliwość, że pomimo zachowania prawidłowych zasad czystości na naszych zębach osadził się kamień. Warto wtedy poddać się zabiegom mającym na celu jego usunięcie i oczyszczenie powierzchni szkliwa.Dental Cleaning Zanim jednak opiszę sam zabieg chciałabym poświęcić kilka zdań na temat tego tajemniczego kamienia. Czym tak właściwie jest kamień nazębny? Jest to nic innego jak płytka nazębna która stopniowo ulegała procesowi zmineralizowania. Wbrew pozorom stanowi on znaczący problem, gdyż stanowi idealne środowisko do bytowania bakterii. Te zaś prowadzą do poważnych w skutkach chorób dziąseł i przyzębia. Naturalnie porowaty kamień ma skłonności do przebarwiania się a to skutkuje obniżeniem walorów estetycznych naszego uśmiechu. PIASKOWANIEKamień nazębny usuwany jest w trakcie zabiegu piaskowania i scalingu. Scaling jest to metoda stomatologiczna polegająca na usuwaniu osadu z zębów przy pomocy ultradźwięków. Generowane drgania o częstotliwości kilkudziesięciu tysięcy razy na sekundę rozbijają kamień i osad pozostawiając powierzchnię zęba białą i czystą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny a jego efekty są widoczne na długo. Prędkość z jaką osadza się płytka nazębna jest sprawą wysoce indywidualną ale średnio zabieg salingu powinno się przeprowadzać 3-4 razy w roku co sprawi, że nasz uśmiech stanie się naszą wizytówką. Muszę nadmienić, że największą skuteczność osiąga się stosując scaling razem z piaskowaniem. Po rozbiciu kamienia zabieg piaskowania usunie resztki pozostałej płytki nazębnej jak i zabezpieczy ją przed jej ponownym osadzaniem.  

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *