OFERTA PRACY

W związku z rozwojem naszej kliniki poszukujemy młodej i ambitnej osoby do pracy na stanowisku:

LEKARZ STOMATOLOG / LEKARZ ORTODONTA

  • Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie (dogodny dojazd do Kątów autostradą A4 – 15 min z Wroc.)

  • Dni pracy, liczba godzin oraz forma zatrudnienia: do ustalenia.

WYMAGANIA
images-4
  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i chęć do rozwoju

  • Bezproblemowa obsługa komputera

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

tick-icon
  • Znajomość języka obcego

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Prawdziwa pasja do leczenia pacjentów

  • Szczery uśmiech 🙂

OPIS STANOWISKA

images-8
  • Planowanie oraz leczenie pacjentów wg najnowszych standardów

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

OFERUJEMY

images
  • Pracę w zespole wybitnych specjalistów chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem

  • Praca na 4 ręce z asystentką

  • Miłą atmosferę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesny i wygodny sprzęt

  • Pełną diagnostykę stomatologiczną na miejscu (RTG, PANORAMA)

  • Wspaniałych pacjentów 🙂

ZGŁOSZENIA

icon_message

Wszystkich lekarzy zainteresowanych pracą w naszym zespole, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:

praca@medenti.pl

Uwaga: Zgłoszenia wraz z uśmiechniętym zdjęciem będziemy rozpatrywać w pierwszej kolejności.

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA / REJESTRATORKA

ken-2

    • Praca w charakterze zmianowym

  • Wymiar pracy na okresie próbnym: cały etat

WYMAGANIA
images-4
  • Chęć do nauki nowego zawodu

  • Wiek od 18-30 lat

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Miłe usposobienie

  • Punktualność

  • Umiejętności pracy w zespole

tick-icon
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Rozpoczęta lub ukończona szkoła asystentek lub higienistek

  • CV wraz z uśmiechniętym zdjęciem

images-8
  • Przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych

  • Rejestracja pacjentów

  • Przygotowywanie pacjenta do zabiegu

  • Utrzymanie czystości w gabinecie

OFERUJEMY

images
  • Pracę w zespole wybitnych specjalistów

  • Możliwość rozwoju

ZGŁOSZENIA

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszym zespole, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: